• Свеж
5 Парче Сирење Овошје Нож и Вилушка Сет, од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Нож и Вилушка, Погоден За Пица Сечење Путер Вилушка, Кујнски Прибор и Алатки

5 Парче Сирење Овошје Нож и Вилушка Сет, од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Нож и Вилушка, Погоден За Пица Сечење

DEN 547.20
Достапно е за нарачката

Стока

Нерѓосувачки челик + ПП се справи со : Нашите овошје ножеви и предници се направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик и задебелена PP рачки, рѓа-доказ и издржливи, може да се користи за долго време, безбедни и хигиенски, може да се користат со доверба.Сирење во облик на рачка : Симпатична и лесни сирење-во облик на справи, силна и не ќе падне, додадете забава во кујната.Лесен за чистење : Ова овошје нож и вилушка алатка е лесно да се чисти.Ние може да се мијат со рака.На машина за миење садови е исто така многу безбедно.Тоа ќе не ' рѓа, ги кородираат или попуштат лесно.Тоа е длабоко го засака со овошје резба љубовници.Мулти-цел : Тоа може да се користи за да се намали пица, путер, сирење, кашкавал, и разни плодови.Услуга Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи по приемот на стоката, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние гарантираме за да ви даде најмногу задоволителен одговор.Сирење сирење поставите супер симпатична овошје нож вилушка лопата 5-парче нерѓосувачки челик домаќинство леб knife Multi-цел креативни садови : Сирење и овошје ножеви и предници, богати и слатки во форма, додадете забава за вашата кујна utensils Five различни типови на ножеви и гранки со различни функции за да се задоволат сите ваши потреби за tableware The ножот е остар, површината е мазна и лесно да се чисти, заштеда на време и effort The пакетот вклучува : 1 * Лопата knife1 * Рамни knife1 * Леб knife1 * fork1 * Овошје нож.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата