• Свеж
Пар на Играта Џојстик Thumbstick Капа Капи за PlayStation 4 PS4 Контролер--Црна + Бела

Пар на Играта Џојстик Thumbstick Капа Капи за PlayStation 4 PS4 Контролер--Црна + Бела

DEN 623.76
Достапно е за нарачката

Стока

Опис : го Замени вашиот истрошени или скршени PS4/PS3/PS2 контролер капа Заштитете го вашиот PS4/PS3/PS2 контролер џојстик против прашина и нечистотија Лесно да се замени во секунди се Направи вашиот џојстик изгледаат како нови повторно Одговара за : Play Station 4 PS4/PS3/PS2/Xbox еден/Xbox 360 Контролер Боја : Црна+Бела Материјал : Силикон Пакетот Вклучува : 1x пар Џојстик капи за PS4/PS3/PS2 Контролер(Дијаметар околу 1.3 см).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата