• Свеж
TenDollar Рачно Изработени Модни Додатоци Природни Приврзоци Бронза Мачка Ѓердани Исушени Цвеќиња Ретро Страна TenDollar

TenDollar Рачно Изработени Модни Додатоци Природни Приврзоци Бронза Мачка Ѓердани Исушени Цвеќиња Ретро Страна

DEN 2395.20
Достапно е за нарачката

Стока

Рачно Изработени Накит Природни Приврзоци Бронза Мачка Ѓердани Исушени Цвеќиња Ретро Страна Ten Dollar.Материјал : цинк легура, Сушени Цвет.Синџир Должина : 70cm , Pendant Големина : 4.9*2,2 см.Тежина : 12g.Пакетот вклучува : 1pcs ѓердан.Синџир Должина : 70cm Материјал : цинк легура, Сушени Цвет Пакет вклучуваат : 1pcs ѓердан Состојба : 100% Сосема Нов Тежина : 12g Pendant Големина : 4.9*2,2 см.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата