• Свеж
Максвел & Вилијамс DV0065 Бела Основите Дијаманти Кафе Creamer Млеко Југ, 190 ml, Порцелан

Максвел & Вилијамс DV0065 Бела Основите Дијаманти Кафе Creamer Млеко Југ, 190 ml, Порцелан

DEN 969.60
Достапно е за нарачката

Стока

Донесе малку луксуз да појадок, кафе паузи, или попладне чај, со оваа елегантна, текстура млеко југ.Бела Основите дијаманти додава врежана, геометриски текстури да Максвел & Вилијамс Класичен Бел ware парчиња, за луксузен изглед и чувство.Робустен квалитет : бела Основите дијаманти млеко jugs се направени од прв квалитет, стаклестото порцелански за одлична секојдневниот издржливост.Направи сет : одговара на creamer југ со шеќер тенџере да се направи чај сет, или да го најдете повеќе идеи во Белата Основите и дијаманти колекции.Овој мал млеко jug има 190 ml (6½ fl мл.) капацитет, и е машина за миење на садови и микробранова безбедно.Максвел Вилијамс Бела Основите Дијаманти Кафе Creamer Млеко Југ, Порцелан, Подарок Заградени, Бела, 190 ml.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата