• Свеж
Leviton 5278-CWP Директно Сечилото Flanged Машки Моќ Влезот Receptacle, 15, 125 V, Најлон Лице, Тело и на Рака, Сива

Leviton 5278-CWP Директно Сечилото Flanged Машки Моќ Влезот Receptacle, 15, 125 V, Најлон Лице, Тело и на Рака,

DEN 1839.60
Достапно е за нарачката

Стока

Супер Тешка Најлон Тело е Отпорен на Оштетувања Од Сериозни последици, Триење и Хемикалии.NEMA и Не-NEMA Конфигурации на Располагање.Позитивни Crimp Заклучување Жица Стеги.Број на модел : 5278-CWP.Опис на производот Leviton Директно Сечилото Receptacle, 2 Столбови, 3 Жици, 15, 125 V, 3 W, Nema 5-15 R, Рамна Монтажа, Заземјување , Термопластични, Кафеава, Алуминиум, АДС Уверение, УЛ Наведени, Водоотпорна Влезот, За Надворешна Безбедност, Пејзаж, Акцент и Празник Осветлување.Од Производителот Leviton е водечка индустрија на заклучување уреди, како што се нашите Црно-Бела линија на индустриски одделение приклучоци и конектори и нашите V-0-Макс линија на индустриски одделение флеш кутиите на двата краја, нудат супериорни перформанси, долготрајна сигурност и други функции што се поддржани од страна на доживотна гаранција. 15 Amp, 125 Volt, Моќ Влезот Receptacle, Директно Нож, Индустриски Одделение, Заземјување, Сива.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата