• Свеж
TASSEN Порцелански Кригла со Рачка, Impish Лице Издание, 11 оз. Бела (Еден Кафе Кригла) Кафе

TASSEN Порцелански Кригла со Рачка, Impish Лице Издание, 11 оз. Бела (Еден Кафе Кригла) Кафе

DEN 599.76
Достапно е за нарачката

Стока

Вистински хард порцелан, 11 оз капацитет.Машина за миење на садови и микробранова печка-безбедно.Предаден во исклучиво наменета за подарок кутија.Сите FIFTYEIGHT ПРОИЗВОДИ порцелан стоки што се произведени во Германија според еколошките насоки.Купување на еден од нашите емоционални порцелански парчиња значи купување на уникатен квалитет производ кој вие и вашите најблиски, ќе уживате за годините што доаѓаат.Во FIFTYEIGHT ПРОИЗВОДИ, ние веруваме во прославувањето на секој момент.Нашите емоционални порцелански производи донесе насмевки на маса и да додадете искра на секојдневните ситуации.Секој од нашите производи бродови во ексклузивен подарок картон како совршен подарок за свадби, housewarming, и сè друго, вреди да се слави во животот.И тие сјај кога сте хостинг страни или добивање заедно со пријателите, да споделат добри времиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата