• Свеж
Молња 3,5 мм Адаптер, JSAUX [Apple MFi Заверена] iPhone Слушалки Адаптер Молња да Аудио Џек Конвертор е Компатибилен со iPhone 13/12 Мини/12 Pro/11/11 Pro/11 Про Max/SE/X XR XS 8 7-Црна

Молња 3,5 мм Адаптер, JSAUX [Apple MFi Заверена] iPhone Слушалки Адаптер Молња да Аудио Џек Конвертор е Компатибилен

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Apple MFi Заверена】 : JSAUX Молња 3,5 мм Адаптер има завршено APPLE MFi сертификација барања.Apple MFi сертификација и JSAUX строга квалитетот на тестирање се обезбеди целосно и сигурно се поврзете со вашите Apple уреди. 【Компатибилност Листа】 : JSAUX 3,5 мм Молња Слушалки Конвертор компатибилен со поголемиот дел од APPLE уреди : i Phone 13 / 13 Мини / 13 Pro / 13 Про Max / 12 / 12 Мини / 12 Pro / 12 Про Max / 11 / 11 Pro / 11 Про Max / XS / XS Max / XR / X / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус, i Pod допира 6 Генерација, i Pad Mini / i Pad Ер / i Pad Про. (ЗАБЕЛЕШКА : не се компатибилни со 2018 i Pad Про 12.9", i Pad Про 11" , i Pad Mini 2021 кој има USB C интерфејс). 【Се задржи на Функционалноста】 : Со овој Молња Dongle Конвертор Адаптер, тоа им овозможува на вашиот Earbuds / Слушалки / Слушалка за Контрола на Јачината на звукот, Прескокнете Музика ( претходна / следна / пауза), Одговарање на Повици, Користете Siri, како и обично.Гарантирано да работат беспрекорно, без никакви пораки за грешка. 【Висок Квалитет】 : Посебен Вид Олеснување дизајн, може да сноси 15000+ наведнува во строга лабораториски тестови.Премиум Алуминиумски домување прави кабел повеќе издржливи.Премиум најлон плетенка тип c кабел додава дополнителна издржливост и метежот слободни. 【Супер Звук】 : JSAUX Молња 3,5 mm приклучок за Слушалки Адаптер, земање мостри стапка до 48 KHz и филтрираат бучава.Обезбедува јасна без паузи квалитет на звук.Тоа само ја поддржува IOS 10.3.1 и подоцна.Тоа не е компатибилен со 2018 i Pad Про 11" / 12.9" кој има USB C интерфејс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата