• Свеж
Huaute NP35LP Замена Проектор Светилка со Станбен за NEC NEC NP-V302H NP-V332W NP-V332X V302H V332W V332X Проектори

Huaute NP35LP Замена Проектор Светилка со Станбен за NEC NEC NP-V302H NP-V332W NP-V332X V302H V332W V332X Проектори

DEN 1031.76
Достапно е за нарачката

Стока

1.Светилка обезбедува 218 watts на моќ и просечен живот на 3500 - 6000 часа. 2.Нашите високо квалитетни замена светилки траат многу подолго од имитации и обезбедуваат посветла, почиста извор на светлина. 3.Лесен за инсталација, без техничар потребни, Тоа е лесен процес кој може да биде завршен во само неколку минути!. 4.Вклучени со секој проектор светилка ние продаваме е нашиот доверлив 180-Ден Гаранција.Ако цел прожектор светилка од нашата компанија и не сте задоволни од било која причина, можете да испратите проекторот светилка назад за целосна наплата или размена. 5.Компатибилни Модели:Одговара За NEC NP-V302 H NP-V332 W NP-V332 X V302 H V332 W V332 X Проектори.Опис : BRAND NEW замена светилка со вистински сијалица внатре директно од нашата фабрика .Дел Број : NP35 LP Wattage : 218 W Светилка Проектор Светилка Тип : Проектор светилка со Станбен Просечен Живот (часот) : 3500-6000 часа Апликација : Бизнис и Образование&Home&Училиште Пакет : 1*сијалица со станбен Компатибилен со Проектор модели : Одговара За NEC NP-V302 H NP-V332 W NP-V332 X V302 H V332 W V332 X Проектори Инсталирање на Проектор Светилка За инсталирање на проектор светилка со домување, само следат лесни чекори : 1. Бидете сигурни дека проекторот е изваден и седи на рамна површина 2. Олабави завртка одржување на проектор светилка модул се покријат во место и да ги отстрани панел 3. Отстранете го стар проектор светилка и да го отстранат од проектор 4. Приклучок на нови проектор светилка сигурно на своето место 5. Прикачување на задниот панел на проекторот и затегнете ја завртката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата