• Свеж
G. S MANUAL ВИТКАЊЕ БРИЧЕЊЕ НОЖ БРАДА МАШИНА ХЛАПАК STRAIGHT EDGE БЕРБЕРОТ ЖИЛЕТ СИНА ДО 22 НОЖЕВИ (СЕТ ОД 11 НОЖЕВИ)

G. S MANUAL ВИТКАЊЕ БРИЧЕЊЕ НОЖ БРАДА МАШИНА ХЛАПАК STRAIGHT EDGE БЕРБЕРОТ ЖИЛЕТ СИНА ДО 22 НОЖЕВИ (СЕТ ОД 11

DEN 406.80
Достапно е за нарачката

Стока

ФЛЕКСИБИЛНИ НОЖОТ ЗА КОНТУРА НА КОЖАТА.PLATINUM ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО.ПРИРАЧНИК ЗА ВИТКАЊЕ БРИЧЕЊЕ НОЖ СИНА. 11 НОЖЕВИ СЕ СКРШИ НА ПОЛОВИНА СОЗДАВАЊЕ 22 НОЖЕВИ.ИДЕАЛЕН ЗА ЛИЧНА ИЛИ ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА.ПРИРАЧНИК ЗА ВИТКАЊЕ БРИЧЕЊЕ НОЖ БРАДА МАШИНА ХЛАПАК STRAIGHT EDGE БЕРБЕРОТ ЖИЛЕТ ЦРНА ДО 22 НОЖЕВИ (СЕТ НА 11 МЕЧЕВИ).КАРАКТЕРИСТИКИ : ЖИЛЕТ Е НАПРАВЕН ОД ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ И ДРШКАТА Е НАПРАВЕН ОД ПЛАТИНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, МИРНО И УДОБНО. 270-СТЕПЕН РОТАЦИЈА И ХУМАНИЗИРАНО ЛАК ДИЗАЈН, ПОЛЕСНО ЗА ВАС ДА СЕ ПРОМЕНИ СООДВЕТЕН АГОЛ ЗА УПОТРЕБА.КЛАСИЧЕН STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ.ПОГОДЕН ЗА БЕРБЕРОТ ПРОДАВНИЦИ, САЛОНИ ЗА КОСА ИЛИ ЛИЧНА УПОТРЕБА.ВЕ МОЛИМЕ ЧУВАЈТЕ ГО СУВ ПО УПОТРЕБА.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата