• Свеж
Pakoyi Наменета за iPhone XR Случај, Јасно Полно Тело, Браник Случај со Вграден Екран Заштитник Тенок Јасно Шок-Апсорбирање на Dustproof Лесни Покрие Случај за iPhone XR (6.1 Инчи)

Pakoyi Наменета за iPhone XR Случај, Јасно Полно Тело, Браник Случај со Вграден Екран Заштитник Тенок Јасно

DEN 263.52
Достапно е за нарачката

Стока

【Совршен Фитинг Видиме Случај】Точно монтирање над вашиот телефон, компатибилен со i Phone XR (6.1 инчи), целосен пристап до сите контролни копчиња и пристаништа како полнење пристаништа, итн. 【Целосна Заштита на Телефонот Случај 】Мулти-слоевит телефон случај со тешко пред и мека назад да понуди целосна тело за заштита за вашиот мобилен телефон од гребење, капки и влијание.Мекото назад ефикасно ќе се намали влијанието кога телефонот ви падне на земјата. 【Безжични Полнење на Располагање 】специјално дизајнирани тенка и јасно задниот поклопец обезбедува нормален безжична полнењето без да се расправаме или постојано отстранување и инсталирате на телефонот случај. 【Екстремни Тенок Случај 】 Карактеристики со ултра тенок раб, со само 0.3 mm подебели од вашиот телефон, идеално заштита на екран и камера од судрат и влијание. 【Забелешка】 ве Молиме да го отстраните било екран заштитник пред да ја инсталирате на телефонот случај да се избегне влијанието на екран на допир за чувствителност и фитинг.Карактеристики 1. Целосна заштита за вашиот i Phone XR и рабовите од нула, се намали и влијание. 2. Мека задниот капак за да се намали судрат. 3. Целосен пристап до сите копчиња и пристаништа. 4. Ултра тенок дизајн, лесно да се скрие во џебовите или пливање. 5. Лесни за лесна за носење кога на надвор или вежбате. 6. Чувајте ги вашите телефони како убава како нејзината оригинална.Инсталација Guides1. Полетување на постојните екран филмот и ги исчистите со крпа. 2. Земете мека случај завиткани во предната маска. 3. Заклучување на телефонот во предната маска и бидете сигурни дека аглите се совршено вградена во случајот.Двојно обложени заштитни случај, мека TPU+КОМПЈУТЕР Материјал, со голема перспектива .Тоа може да се спротивстави на паѓање,шок и влијание во секојдневниот живот или отворено активност, со функција на scratchproof.Сите копчиња и контролори (копчето, јачина на звук копче за камера и полнење пристаниште) се лесно да се пристапи како и обично.Обезбедуваат одлична заштита за вашиот i Phone XR и рабовите од нула, се намали и влијание.Мека задниот капак за да се намали судрат.Целосен пристап до сите копчиња и пристаништа.Совршено работа за безжично полнење, без отстранување на случај и нема да влијае на полнење брзина.Ултра тенок дизајн, лесно да се скрие во џебовите или пливање.Лесни за лесна за носење кога на надвор или вежбате.Чувајте ги вашите телефони како убава како нејзината оригинална.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата