• Свеж
Merrick домашни Миленичиња Нега Castor & Pollux Добар Другар САД остри кожа Коска, 1 Смета, Една Големина

Merrick домашни Миленичиња Нега Castor & Pollux Добар Другар САД остри кожа Коска, 1 Смета, Една Големина

DEN 382.08
Достапно е за нарачката

Стока

Не пченка или пченица.Сите фази на животот.Произведено во САД.Направени од трева-банката на федерални резерви на САД Говедско и е basted во природниот Вкус на пилешко.Обезбедува вкусни начин да помогнат на вашето куче забите и непцата се чисти.Одлично Решение за агресивни chewers или puppies дека џвакање на што и се направи голема собирање на играчки.Изработени од 100% САД говедско месо и basted во природниот вкус на пилешко, Castor & Pollux е остри кожа обезбедува вкусни начин да помогнат на вашето куче забите и непцата се чисти.Остри кожа е исто така одлично решение за агресивни chewers, или puppies кои се склони да се џвака на чевли, мебел, или нешто што може да се најде.Плус, тие прават голема собирање на играчки!Сите Castor & Pollux е остри кожа е направен во САД од почеток до крај.Тоа е нивниот остри кожа гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

SmartBones SmartSticks
  • Свеж

SmartBones SmartSticks

DEN 1291.20

Стап форми : 12 држи во облик на chews кучиња љубов.Остри кожаслободно : лесно се вари куче Chews направени со з�