• Свеж
USB Мини Диско Светлина, 4Packs, Партија Светла Топка Звук Активира Strobe, ReKeen USB Партија Светлина DJ LED Светилки за Дома Соба Партија Роденден DJ Караоке Бар Божиќ Свадба Шоу

USB Мини Диско Светлина, 4Packs, Партија Светла Топка Звук Активира Strobe, ReKeen USB Партија Светлина DJ LED

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

【7 БОЈА РЕЖИМИ】Мини диско топка е многу мали и преносливо, моќен, може да обезбеди светла и трепкачко светло, совршен за да донесе диско топка атмосфера, убава gadgets, убава и шарени (црвена, зелена, сина, црвена/зелена, црвена/сина, зелена/сина,или сите бои заедно). 【ЗВУЦИ АКТИВИРА】- диско светлина има паметни гласовно активирање на сензорот е вграден, и strobe светла фати околните звуци или музика и промена на бојата или брзина на диско светла. 【ПОГОДНА ЗА МНОГУ НАВРАТИ】- најдобар дизајн за дискотеки, танц сали, КТВ, барови, фази, клубови, забави, концерти и слично.DJ диско светлина, може да се користи за свадби, базен партии, Божиќ, семејство или пријатели семејна прослава партии или автомобил,подобрување на атмосферата. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И НОСАТ】- Мини диско светлина многу мали и тежина, Зема мал простор и преносни.Напојување преку USB порт за полнење, вие само треба да го приклучиш на диско партија светла во USB излезен порт ,како што се ac адаптер, моќ банки, компјутер и повеќе. 【Plug and Play】Компатибилен со повеќето USB порти, тоа ќе светне автоматски по поврзувањето, ПРЕДВОДЕНА од диско топка, исто така може да бидат поврзани со различни видови на мобилни телефони преку адаптер приклучок.Широко се користи во караоке микрофони, полначи, лаптоп, автомобил USB портови, и слично.Пакет содржина : 4x Мини Диско Светлина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата