• Свеж
CHEINAUTO R134A Авто Брз Couplers 90-Степен Десен Агол Адаптер R134A R12 R22 Флуорид Заеднички Бакар Ладилни Флуорид Алатка Замена за AC Ладилни Колектор

CHEINAUTO R134A Авто Брз Couplers 90-Степен Десен Агол Адаптер R134A R12 R22 Флуорид Заеднички Бакар Ладилни

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Овој адаптер се користи за поврзување 1/4" SAE црево фитинг да R134 A автомобилот ладење резервоарот.Пакетот вклучува 2 * клима брзи конектори.Црвени и сини брзи конектори за точни маневрирање, сина(ниско страна) и црвената(висока страна).Сигурен и безбеден за вентил за пристап до системи, дури и во работен притисок.Солидна месинг метална конструкција и безбеден дизајн за да се штити од повреда и ладилни на косата.Оваа R134a брз приклучок адаптер е усвоен голема висок квалитет месинг, силна отпорност на абење и висока температура отпор.Брз полнач лесно поврзете/исклучување, висок проток, прилагодлив за да ги собере различни вентил јадра, лесно да се инсталира и може да брзо, лесно поврзување и прекинување висок проток.Сигурен и безбеден за вентил за пристап до системи, дури и во работен притисок.Безбеден дизајн за да се спречи оштетување и губење на coolant.Овој адаптер се користи за поврзување 1/4" SAE црево фитинг да R134a автомобилот ладење резервоарот.Црвени и сини брзи конектори за точни маневрирање, сина(ниско страна) и црвената(висока страна).Се продава месинг метална конструкција и безбеден дизајн за да се штити од повреда и ладилни на косата.Брз полнач лесно поврзете/исклучување, висок проток, прилагодлив за да ги собере различни вентил јадра.Сигурен и безбеден за вентил за пристап до системи, дури и во работен притисок.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата