• Свеж
ИНДИЈАНА ЏОНС И ПОСЛЕДНАТА ВОЈНАТА-Врамени Производство Storyboard Копи - Млади Indy Изгледа и Назад

ИНДИЈАНА ЏОНС И ПОСЛЕДНАТА ВОЈНАТА-Врамени Производство Storyboard Копи - Млади Indy Изгледа и Назад

DEN 1756.80
Достапно е за нарачката

Стока

На врамени, производство-се користи storyboard примерок се користат во производство на Steven Spielberg е класичен авантура филмот Индијана Џонс И Последната Војната.Производството се користи копија има печатени опис под илустрација, и е отпечатен на НАС Правни големина на хартија.Тоа е дупка-удирани со тупаници на врвот, што укажува дека тоа ќе се држат заедно во низа со остатокот од storyboard страници.Станува збор врамени (14" x 13,5" x 1") во обичај изградена дисплеј со ласерски-намалување на планината одбор гравирани со исконски насловот на филмот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата