• Свеж
MakeTheOne видео надзор Камера BNC S Видео во VGA да Лаптоп Компјутер PC VGA Монитор Конвертор Адаптер Кутија

MakeTheOne видео надзор Камера BNC S Видео во VGA да Лаптоп Компјутер PC VGA Монитор Конвертор Адаптер Кутија

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

ЛЕСНО да се ИГРА : Plug and Play.Без возач софтвер потребен.Видео Конвертори е мора да има за да ги задржи старите уреди со нови модерни PC или LCD монитор.ДОБРА КОМПАТИБИЛНОСТ : VGA, 4 pin S-video, BNC текст.VGA излез.Се конвертира VGA/S-video/BNC VGA.Видео Конвертори Поддржува излез од 800*600 до 1920*1200 VGA резолуција.Ако сакате да конвертирате РКА VGA?Нашите ASIN : B081 SBNJ58 Поддржува да конвертирате РКА/ AV S-Video/ VGA VGA.ФУНКЦИИ : Image-за замрзнување функција.На OSD (On-Screen-Дисплеј) функција.Авто-save settings и работниот статус кога исклучување.Едно копче за лесно да ги префрлате-НАЈДОБРО Видео Конвертори.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Тип на Производ : VGA/S-video/BNC VGA Конвертор се Префрлите Интерфејс Тип : VGA, 4 pin S-video, BNC во; VGA излез Напојување : DC 5 V 1А Димензија : 10 X 6.1 X 2.6 cm Тежина : 0.09 Кг Боја : Црна.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1 x VGA/S-video/BNC VGA Конвертор се Префрлите 1 x S-Video кабел 1 x Адаптер (Право приклучокот од адаптерот ќе бидат испратени според вашиот превозот земја) 1 x Прирачник за Корисникот.Камера за видео надзор BNC S-Video VGA да Лаптоп Компјутер PC VGA Монитор Конвертор Адаптер Кутија Ова е VGA/S-video/BNC VGA конвертор се префрлите.Таа има VGA, S-video и BNC текст со VGA излез, со што го вклучите видео во DVD/DVR, затворени-коло телевизија, камера, итн да се прикажува на КОМПЈУТЕР или LCD монитор.Едно копче за лесно да ги префрлате помеѓу различни влезен извор.Карактеристики на производот : VGA, 4 pin S-video, BNC во; VGA излез.Се конвертира VGA/S-video/BNC VGA.Овозможи DVD/DVR, затворени-коло телевизија, камера, итн да се прикажува на КОМПЈУТЕР или LCD монитор.Едно копче за лесно да ги префрлате помеѓу различни влезен извор. "Влез", "Мени", "Замрзнување/+", "Резолуција/-" функција копчето.Прилагодлив на текст, осветленост, договор, сатурација и боја.Поддржани VGA излез резолуција : 800 x 600 / 60 HZ, 800 X 600 / 75 HZ, 1024 x 768 / 60 HZ, 1280 x 1024 / HZ.PAL/NTSC авто-детективот.Слика-замрзнување функција.На OSD (On-Screen-Дисплеј) функција.Авто-save settings и работниот статус кога исклучување.Спецификација : Тип на Производ : VGA/S-video/BNC VGA Конвертор се Префрлите Интерфејс Тип : VGA, 4 pin S-video, BNC во VGA излез Напојување : DC 5 V 1А Димензија : 10 X 6.1 X 2.6 cm Тежина : 0.09 Кг Боја : Црна answer : ___________________________ NOTE : Само поддршка CVBS Камера Тип Пакет се вклучени : 1 x VGA/S-video/BNC VGA Конвертор се Префрлите 1 x S-Video кабел 1 x Адаптер (Право приклучокот од адаптерот ќе бидат испратени според вашиот превозот земја) 1 x Прирачник за Корисникот.

Особините

Product Type:
VGA/S-video/BNC to VGA Converter Switch Interface Type

Најдобрите понуди во категоријата