• Свеж
CARGEN Восок Мебел полски, Дрво Леќата Восок за Мебел Дрво, Восок за Трпезариска Маса Кат Врати Столици Кабинети за Заштита и Грижа 5pcs Восок полски 3pcs Сунѓерот и 1pcs пол?

CARGEN Восок Мебел полски, Дрво Леќата Восок за Мебел Дрво, Восок за Трпезариска Маса Кат Врати Столици Кабинети

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

【МЕБЕЛ ГРИЖА】 Донесе досадна мебел врати во живот со восок мебел полски.Ги отстранува години на восок и нечистотија израстоци да се врати на изглед на вашиот стар мебел и подобрување на природната убавина и длабочина на жито во завршени и незавршени дрво.Ова дрво полски создава заштитна печат за да го задржи надвор било мирис, дамка, влага и се друго што предизвикува оштетување на вашиот мебел.Имајте на мебел и дрво трајно, како нова и природно светла. 【СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ】 Ова дрво леќата восок за мебел полски е направен целосно од 100% природен восок.Нема GMOs, не paraffins и нема мистерија состојки во нашите woowlish восок, безбедни и здрави.Восок зрачи со светлина и природен мед мирис, што ги прави луѓето да се чувствуваат уживате. 【ЛЕСНО И БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ】 На пчелите шанса мебел полски работи да се отстранат металните, валкано, и нечистотија од насликани површини.Безбедно да се користи на восок мебел и да се третираат дрво.Чисти и полирање на дрво подови, како и!Едноставно целта, тест и избрише дрво леќата восок за да се види години на израстоци исчезне пред вашите очи, што ќе им донесе мебел врати во живот.Дава вашиот дрвен мебел елегантен сјај и мазна завршувањето.Нуди добра издржливост и враќање на природната убавина на дрвото. 【ПОВЕЌЕ намени】 Сите-цел дрво реставрација восок не само што чисти и полирање на вашиот дрвен мебел, но, исто така, полирање тиково, антички или модерен мебел, маси, клупи, столчиња, подови, клупи и повеќе. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 5 x Восок, 3 x Сунѓери, 1 x Полирање Ракавица.Оваа beewax дрво полски е поддржан од 100% гаранција.Ако сте незадоволни со својата природна дрво, восок, ве молиме слободно контактирајте со нас за пари назад или слободна размена. • Сето ова цел Beewax не само што чисти вашиот дрвен мебел и дрво кабинети, но исто така полирање на нив да им даде на оние кои природен сјај!. • Работи да се отстранат металните, валкано, и нечистотија од насликани површини.Безбедно да се користи за сите видови на третирани дрво.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата