• Свеж
Dell OptiPlex 7480 Сите-во-Едно Десктоп - 23.8 IPS FHD (IR Камера) - 3.1 GHz Intel Core i5-10500 Шест-Core - 16GB RAM меморија - SSD 256GB - 10 Windows Pro

Dell OptiPlex 7480 Сите-во-Едно Десктоп - 23.8 IPS FHD (IR Камера) - 3.1 GHz Intel Core i5-10500 Шест-Core -

DEN 9887.76
Достапно е за нарачката

Стока

Dell 23.8" Opti Plex 7480 Сите-во-Едно Десктоп Компјутер. 3.1 GHz Intel Core i5 6-Core (10 Генерација). 23.8" FHD 1920x1080 IPS Не-Touch Анти-Отсјај,IR Камера. 16 GB DDR4 RAM |256 GB SSD ДИСК.Windows 10 про.Dell 23.8" Opti Plex 7480 Сите-во-Едно Десктоп Компјутер 3.1 GHz Intel Core i5 6-Core (10 Генерација) 16 GB DDR4 / 256 GB М. 2 SSD 23.8" FHD 1920x1080 IPS Не-Touch Анти-Отсјај,IR Камера Интегрираната Intel UHD Графика 630 3-во-1 SD, SDHC & SDXC Картичка Читателот Wi-Fi 6 (802.11 секира) / Bluetooth 5.0 5 x USB 3.2 Генералот 2, 1 x USB 3.2 Генералот 1 Поврзаниот USB Keyboard & Mouse Вклучени 10 Windows Pro (64-Битна).Intel Wi-Fi 6 AX201, Dual-band 2x2 802.11 секира со MU-MIMO + Б luetooth 5.1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата