• Свеж
Амазон Основите на Жените 5 Сечилото ОДГОВАРА на Жилет за Жените, ОДГОВАРА на Амазон Основите ВКЛОПУВА се Справи и Венера Рачки, Вклучува 1 ВКЛОПУВА Рачка, 2 Касети & 1

Амазон Основите на Жените 5 Сечилото ОДГОВАРА на Жилет за Жените, ОДГОВАРА на Амазон Основите ВКЛОПУВА се Справи

DEN 177.60
Достапно е за нарачката

Стока

Вклучува една Основите ВКЛОПУВА рачка, две рефил касети и еден туш закачалка.Касети одговара Основите ВКЛОПУВА се справи и Венера се справува.Пет обложени сечива обезбеди блиски, удобно бричење; идеален за чувствителна кожа.Карактеристики влага опкружуваат, со ботанички масла, да им помогне на жилет планирам.Заоблени кертриџ ви помага да го отсекува секој крива.За близок бричат, парови и со употреба на Основите бричење крем.Алекса глас шопинг от : за да го поставите вашата следна цел, само да се каже, "Алекса, го промените редоследот на Основите Жилет".Гаранција за квалитет : Ние сме горди на нашите производи.Ако не сте задоволни, ние ќе рефундирање на дека за било која причина во рок од една година од купувањето. 1-877-485-0385. Опис на производот Основите на Жените 5 Ножот се ВКЛОПУВА се Справи и Refills одговара на вашиот постоечки Венера® жилети, како и Основите ВКЛОПУВА се Справи Системи.На касети се идеални за чувствителна кожа, и има влага опкружуваат, со ботанички масла, да им помогне на жилет планирам непречено над вашата кожа.Заокружен кертриџ се прилагодува на контурите на вашата кожа, како што се избричат, додека 5 обложени сечива обезбеди тесна и удобно се избричат.Од Производителот Основи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата