• Свеж
YCLZNB Керамички Ashtray, Ashtray со Капак, Ретро Ashtray, Отворен и Затворен Windproof Ashtray, Home Office Декорација Ретро Ashtray, Бар, кафуле, Хотел Големина 161613 cm

YCLZNB Керамички Ashtray, Ashtray со Капак, Ретро Ashtray, Отворен и Затворен Windproof Ashtray, Home Office

DEN 2066.40
Достапно е за нарачката

Стока

Уникатен Дизајн : Керамички капак може ефикасно да се спречи распространувањето од чад,заштита на здравјето и спречување на средно повреди на цигари.Три бајонет пристаништа цигари сопствениците, погодно за вас и за вашето семејство и пријатели да го користите заедно, и може да се, исто така, привремено слободни вашите раце.Лесен за користење : На Керамички материјал може да се користи многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен Керамички украси на семејството и пријателите, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.Широко се Користи : На Windproof ashtray е погодна за спални соби, дневни соби, балкони, надвор, бар, тераса, компанија, кафуле, хотел.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Ashtray со lid Style : modern Gender : unisex Material : Ceramic Color : млечно white Size : 16*16*13cm The пакетот вклучува : Ashtray со капак x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата