• Свеж
Јас Натпревар Авто Делови Лево Возачот Страна Предниот Браник Покрие Spacer Заградата Замена за 2002-2006 Хонда CRV 71198S9A000 HO1042104

Јас Натпревар Авто Делови Лево Возачот Страна Предниот Браник Покрие Spacer Заградата Замена за 2002-2006 Хонда

DEN 240.00
Достапно е за нарачката

Стока

Замена за 2002 2003 2004 2005 2006 Хонда CRV.Пред Лево Возачот Страна Предниот Браник Покрие Поддршка.ОЕМ Замена# 71198 S9 A000 и Partslink # HO1042104. Браник Покрие Spacer Заградата.Бела.Компатибилен & Премиум Производ : Предниот Браник Guard Подлога Вклучени Пред Лиценца Заградата е направен од индустриски одделение pp издржлива пластика, да се обезбеди врвен квалитет и стандард за безбедност.Совршен во Сите Временски услови : Ние обезбедуваме квалитет може да смета.Тоа е вода, рѓа, и штракаат-доказ, кој се грижи за вашето задоволство и безбедност.Материјалот нема да избледи, крек, или се топи на температура помеѓу -20 °F и 180 °F. Одговара За Следниве Возила & Модели : Замена за Хонда CRV, 2002 до 2006 година Модели.Тоа доаѓа во лесен црна pp пластика која носи само 2.25 унци со 8 x 6 x 4 инчи на димензија, со две парчиња вклучува преден браник стража и пред лиценца заградата.Нема монтажа хардвер или завртки вклучени.Ограничен Доживотна Гаранција : ќе го најде својот ограничен доживотна гаранција која го обезбедува нејзиниот најдобар квалитет за употреба.Вози со Доверба : се Добие крајната задоволство што ви држи задоволни и дава доверба за непречено и безбедно возење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата