• Свеж
Splattmat Големи Силиконски Дете & Kid Suctioned Placemat, Нови Сетилни Montessori Инспириран Храна, Грицки, Патување, & Уметности & Занаети, мат

Splattmat Големи Силиконски Дете & Kid Suctioned Placemat, Нови Сетилни Montessori Инспириран Храна, Грицки,

DEN 527.76
Достапно е за нарачката

Стока

КАЖЕТЕ ЗБОГУМ НА ХАОС : Со Splattmat деца placemats!Нашите силикони placemat може да помогне да се заштитат вашиот маси додека дозволувајќи им на вашите деца изведба, деца јадење или да оформи да се оди непречено и дозволува лесно да се исчисти.Повеќенаменски Употреба : Овој силикони занает мат има сите возрасти дизајн.Добро за години 3+ години и нагоре!Работи добро со Monessori играчки, Деца плочи, и други Бебе хранење Резерви.Покрај тоа, splat мат е совршен за деца сликарство, уметности и занаети, лигите, деца китови, DIY проекти, накит одлуки, децата боички, или било какви други забавни активности.Супериорен Квалитет : На Splattmat Деца & деца мат е направен со врвен квалитет со силиконска, кој е издржлив, флексибилен и безбеден.Исто така, материјалот е храна-одделение, не-токсични, и BPA-free, дете безбедно може да се користат со доверба за годините што доаѓаат.Разноврсна и Практична настава : Нашата силикони placemats функција силна вшмукување чаши кои ќе обезбедат одличен држат повеќето површина, спречување на мат од лизгање.На splat мат, исто така, ја зголеми рабовите за да се задржи секое дете храна, деца закуски, деца боја& акварели, деца лепак, или други деца е изработката на материјали од протекување на вашиот маси.Земете Насекаде : Одлична за употреба во Дете Патување, Деца Патување, и деца оброци.За користење со Деца плочи, бебе плочи, Високи столчиња, снек чаши за години, Дете чаши, sippy чаши, бебе плочи, хранење на бебето, па дури и силициум бебе bibs да се задржи дете & зафатен бебе окупирана!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата