• Свеж
Дејтонскиот 6DHH9 Врело Масло за Готвење Пумпа, 1/3 HP, 115V

Дејтонскиот 6DHH9 Врело Масло за Готвење Пумпа, 1/3 HP, 115V

DEN 2399.76
Достапно е за нарачката

Стока

За други видови на пумпи надвор ротациони пумпи, да пребарувате Zoros избор на позитивно поместување пумпи, клипот пумпи, ролери спреј пумпи и хемиски премерување пумпи.Погледнете го карактеристики за Дејтонскиот Ротари Опрема Пумпа.Напон : 115/230, Hp : 1/3, Тело Материјал : Леано железо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата