• Свеж
Радар Планината Огледало Планината Заградата + Директни Жица Кабелот за Напојување + Micro2 Осигурач Допрете за Кобра (3001603)

Радар Планината Огледало Планината Заградата + Директни Жица Кабелот за Напојување + Micro2 Осигурач Допрете

DEN 1007.76
Достапно е за нарачката

Стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Огледало Планината, Кабелот За Напојување, Осигурувачот Допрете Пакет.Радар Експерти Се Согласуваат, Најдобра Монтажа Место!.Нема Повеќе Проблематични Вшмукување Чаши.Инсталира во Минути на Повеќето Возила.Направен во САД.Детектор не се вклучени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата