• Свеж
Екран Замена за iPhone 7 Плус Црна, CYKJGS 5.5 LCD Екран Digitizer Рамка Собранието со Предната Камера, слушалка за Уво, Екран Заштитник и Сензор за Близина и Целосна Поправка Алат

Екран Замена за iPhone 7 Плус Црна, CYKJGS 5.5 LCD Екран Digitizer Рамка Собранието со Предната Камера, слушалка

DEN 839.76
Достапно е за нарачката

Стока

Лесно да се Замени : Оваа i Phone 7 Плус LCD екран доаѓаат со Сензор за Близина Слушалка Звучници и Предната Камера, што го прави полесно да се инсталира.Компатибилен : i Phone 7 плус 5.5 инчен екран замена САМО,Не i Phone 7.(Применливо Модели : A1661/A1784/A1785).Вреди секој денар : Надградба на LCD Екранот,Опремен со Висока дефиниција и со Висок Одзив!Совршен за замена на разбиена, скршени, што се оштетени и погрешната екранот Прашања, да им даде на вашиот телефон со нов изглед и нова камера, earspieces.Она што Ќе Добиете за : А preassembled i Phone 7 plus екран замена на комплет, магнетни завртка душеци, екран заштитник, сите компоненти ист со слика покажува се вклучени.Купи со Доверба : Сите производи се строго двојно проверени пред пратката, кои можете да ги купите со 100% доверба.Стручен тим најдобри услуга по продажбата.За било какви прашања ве молиме ни e-mail за по-продажбата на поддршка!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата