• Свеж
GAXI Батеријата за CINO 680BT, F680BT, F780BT Замена за CINO бар-код Скенер Батеријата

GAXI Батеријата за CINO 680BT, F680BT, F780BT Замена за CINO бар-код Скенер Батеријата

DEN 375.60
Достапно е за нарачката

Стока

Параметри : Li-ion 3.7 V 2600m Ah, CINOBarcode Скенер Батеријата.Сертификати : ISO9001, Ro HS, FCC, CE, CB.Услуги : Една Година Гаранција, 24 часа услуги на клиентите.Четири-насочно избалансирани шант технологија.Двоен слој ion циркулација технологија.Dual технологија заштита, стабилност и издржливост.Димензија : 70.70 x 19.75 x 20.35 mm.Камерон Кинеско создадени еднакви или повисоки капацитет од оригинални произведени батеријата за да ги исполни клиент побарувачката на технологија уред.Одговара Модел Листата : CINO 680 BTCINO F680 BTCINO F780 BTPart Number List : BT2100 Details : Тип : Li-ion Capacity : 2600m Ah / 9.62 Wh Voltage : 3.7 VTIPS : новата батерија треба да се полнат 3-4 пати и се обвинети за 6-8 часа за целосно да го активирате батеријата за најдобри перформанси.Ако имате било какви прашања во врска со батерии, ве молиме да бидат слободни контактирајте со нас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата