• Свеж
Компатибилен со Галакси A51 5G Случај, Тешки Случај со Магнетни Автомобил Планината Потпирачот Оклоп Анти-Нула Стапка Покритие за Samsung Галакси A51 5G, Сина

Компатибилен со Галакси A51 5G Случај, Тешки Случај со Магнетни Автомобил Планината Потпирачот Оклоп Анти-Нула

DEN 93.60
Достапно е за нарачката

Стока

САМО одговара за Samsung Галакси A51 5 G, Погоден за мажите и жените за секоја прилика.Уникатен TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот телефон од капки, гребење и удари.Воено-Одделение за Заштита со воздух перница технологија за сите агли, и сите околу заштита за вашиот уред со голема заштита.Метал потпирачот може да ротира 360°, лесно да ги ротира и здрав на случајот.Изградена во потпирачот ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Покрај тоа, вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот).Малку подигната рабови може да се заштити пред екран и задна камера од искршената или напукнување, целосно завиткан работ дизајн да може ефективно да го заштитите вашиот телефон и да се намали носат.Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.И случајот совршен cutouts за звучници, камера и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.Производ Карактеристики : Одлични Зафат : премиум мазна слој обезбедува одлични зафат,нула отпор,и нуди заштита против други секојдневно носат и солза.Свилен Чувствуваат : Кога ќе се допрат случај, вие ќе се чувствувате удобно.Предности на 360°на Ротација Прстен Потпирачот: 1.Тоа може да се користи како мулти-насочен телефон стојат,погодно за вас да гледаат филмови и играат игри. 2.Кога на екранот на мобилниот телефон е голем,можете да ги споделите со вашите прстот на допир на екранот повеќе,погодно за да го контролирате вашиот телефон флексибилно. 3.Кога имате многу на предмети во вашата рака,можете лесно може да го држете вашиот телефон од ослободувањето до еден прст ефикасно да се спречи паѓање.Она што е во кутијата : 1 x Случај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата