• Свеж
Hubbell 5361-2 Бел Raco Splice Кутија, 16.1 Cu-во, 4 во Кол X 1-1/2, D, Сива

Hubbell 5361-2 Бел Raco Splice Кутија, 16.1 Cu-во, 4 во Кол X 1-1/2, D, Сива

DEN 238.80
Достапно е за нарачката

Стока

Државата на уметноста во прав грб заврши обезбедува максимална времето способноста и нула отпор.Солиден умре фрлија алуминиум изградба.Фрлија-во монтажа на Гкл обезбеди брза, сигурна инсталација.Дизајниран за употреба како водоотпорна делница кутија, и може да се користи со Бел круг кластер опфаќа и круг светилка носителот комбинации.Солиден умре леано изградба.Засилен конектор места.State-of-the-art прав грб заврши.Вклучува четири затворање приклучоци.Опис на производот Hubbell Бел 5361-2 4-Инчен Круг Водоотпорна Splice Кутија 5-3/4-Инчен Места за употреба со Бел круг водоотпорна кутии.Солиден умре леано изградба.Засилен конектор места.State-of-the-art прав грб заврши.Фрлија-во монтажа на гкл обезбеди брза, сигурна инсталација.Вклучува четири затворање приклучоци, инсталиран земјата завртка, и мулти-јазичниот инструкции.Од Производителот Hubbell Raco 5361-2 4-Инчен Круг Водоотпорна Splice Кутија 5-3/4-Инчен Места за употреба со Бел круг водоотпорна кутии.Солиден умре леано изградба.Засилен конектор места.State-of-the-art прав грб заврши.Фрлија-во монтажа на гкл обезбеди брза, сигурна инсталација.Вклучува четири затворање приклучоци, инсталиран земјата завртка, и мулти-јазичниот инструкции.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата