• Свеж
Авто Додатоци Дилер Задниот Браник Guard за Hyundai Tucson 2015-2018

Авто Додатоци Дилер Задниот Браник Guard за Hyundai Tucson 2015-2018

DEN 1102.80
Достапно е за нарачката

Стока

Се Вклопува 2015-2018 Hyundai Tucson.Спречи scuffs и компонентите кога вчитување на товар со оваа брана гарда.Освежителни а оштетената брана е поскапо и проблематични, нашата плоча заштедува време и пари.Нема собрание или дупчење потребно, инсталирајте со вклучени Двојно Двострано Лента, обезбеди површината се чисти од сите нечистотии, пред да аплицираат.Пакетот вклучува : 1 Браник стража со пред-применета лента.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата