• Свеж
Elekin Лаптоп Биро за Кревет,Преносни Виткање Круг Биро Кревет Табела Стои Работата на Маса Кревет Лента со 4 USB Port/Чаша Носителот на Кревет, Кауч/Троседот (Мини Светилк

Elekin Лаптоп Биро за Кревет,Преносни Виткање Круг Биро Кревет Табела Стои Работата на Маса Кревет Лента со

DEN 959.76
Достапно е за нарачката

Стока

❤Количка за usb на маса ќе ви помогнат многу;Можете да користите полнење за вашиот мобилен телефон;исто така Можете да го користите да се наплаќаат за малку забава или вашиот малку табела светилка;. ❤Лаптоп Биро Научни Дизајн : Завиткани табела работ, User-friendly рака guard дизајн се вклопува во вашата рака.Десктоп картичка дизајн го прави лесен и удобен за место на мобилни телефони.И таму има еден куп слот на десктоп.Ќе може да се ослободи рацете, а потоа уживајте во пијалаци безбедно на вашиот bed.By на начин,нашата чаша носителот 's длабочина е 3 cm. ❤Мулти Функција Кревет Фах : објектот не е само пренослив лаптоп маса, се стави на маса на редовна маса и да застане да се работи, ова ќе помогне да се ослободат врат и рамена болка.но, исто така, делува како појадок или snacking послужавник, Кампување Кат, лаптоп кревет застане за одмор во кревет, или на книга/таблет застане.Можете да го користите како стои лаптоп биро или лаптоп биро за каучот;. ❤Ipad Кревет Табела Соодветна Големина : Овој лаптоп табела стои се мери во 23.6"(L)x15.7"(W)x10.8"(H), совршено погодна за лаптоп на 15.6 инчен и подолу, и има доволно простор за се протега нозете под маса.За Товарот,имаме тестирани тоа и тоа нема проблем имајќи 88lb. ❤Пријателски Напомена : Ако примите оштетен објект(вклучуваат изгребани up),ве молиме контактирајте со нас.Elekin ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ние ќе ви даде задоволни solution.By на начин,Навивачите и мала маса светилки се бесплатни подароци.Ние не вклучуваат поправки, ниту пак ние ја прифати замени или се враќа.Зошто Користете Подвижни Маса?.Користи лаптоп на креветот -Совршен студија за кревет и оваа табела се дава цврста основа да се задржи додека пишувате.Како Каучот БироНашата маса е совршен за ужинка фах а кога гледа ТВ, или работа на вашиот лаптоп од каучот.Лаптоп табела на подот-може да се види филмови и пијат кафе со вашето семејство, да уживаат во добар ден.Стојат биро за работаПролонгирано седење , добивање заглавени работејќи во едно место може да влијае на вашата креативност и продуктивност.Нашите Табела ви помага да се попродуктивни , тоа е забава и лесен начин за да добиете повеќе се направи на вашиот лаптоп секој ден.Специјален Дизајн : има usb на табелата, можете да го користите бесплатно за android телефон и iphone(имаме подобри оваа функција);Кога Лето доаѓа ,можете да го користите usb полнење за вашиот малку забава;исто така Можете да наплаќате за вашата маса светилка.Компатибилен : До 15.6" лаптоп.Материјал : МДФ + Алуминиумски Легури + Силиконски Гел.Tabletop Димензија : 23.6" x 15.7" x 0.47" (600 x 400 x 12 mm).Табела стојат висина : 10.8 инчи (275 mm).Нето тежина : 2.65 кг.Должина : 26.7 cm.Длабочина : 2 cm.Можете да ги користите за да го држите вашиот ipad или мобилен телефон.За купот на носителот и ipad носителот, ние може да го менува дизајнот.Сега ние не може да ги земе од што може да ги исполни повеќето клиенти барање.Ако имате било какви други совети, можете исто така дозволете ми да знам.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата