• Свеж
Авто Ventshade AVS 32 Aeroskin Флеш Планината Темен Чад Худ Заштитник за 2007-2010 Ford Работ

Авто Ventshade AVS 32 Aeroskin Флеш Планината Темен Чад Худ Заштитник за 2007-2010 Ford Работ

DEN 1917.60
Достапно е за нарачката

Стока

Custom-украсениот и прецизност конструиран за да се вклопи вашето возило е худ совршено.Месеци директно до вашиот аспиратор со двострано 3 M лента, без дупчење потребно.Обезбедува одлични худ и шофершајбната заштита од опасности на патот.Направени од издржлив, а сепак флексибилен акрилик материјал со чад се заврши.Со гордост се направени во САД и поддржан од страна на Ограничен Доживотна Гаранција.AVS Aeroskin, со цел да тече со контурите на вашето возило худ, се создаде елегантен, стилски профил, рамна монтажа на вашиот худ.Овој обичај-украсениот худ shield е направен во САД и прецизност-конструиран за да се вклопи вашето возило е худ совршено.AVS Aeroskin е низок профил и кожа-тесни одговара обезбеди одлична худ и шофершајбната заштита од опасности на патот.На трајни, а сепак флексибилен материјал го прави овој додаток се носат и солза отпорни како и автомобил-мие-безбедно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата