• Свеж
BXZYYL Овлажнител за Спалната соба 5L Овлажнител Тивка Навлажнувачи за Дома Голема Соба, Авто Shut-Исклучите Smart Control Влажност на Воздухот Лесно Чистење

BXZYYL Овлажнител за Спалната соба 5L Овлажнител Тивка Навлажнувачи за Дома Голема Соба, Авто Shut-Исклучите

DEN 2035.20
Достапно е за нарачката

Стока

Автоматско постојана влажност функција, кога влажноста достигнува претходно вредност, машината автоматски се прекинува humidifying. 1-12 часа мерењето функција, нема потреба да се грижите за заборавајќи да го исклучите машината и да се направи машина за работа за долго време. 5.0 Голем капацитет на резервоарот за вода може да се humidified за повеќе од 15 часа, и дизајнот на додавање на вода е удобен и практичен/додавање на вода/чистење.Три-ниво на магла контрола на јачина на звук, слободни прилагодување на магла обем, посеопфатна humidification.Погодна за двете канцеларија и во спалната соба,360-степен ротација прилагодливи да се соберат и да ги растера магла, се прилагоди на висината и големината на магла по волја да ги Задоволат потребите на повеќе сценарија.Спецификација на производот:Име на Производ : Humidifier Material : ABSRated моќ : 28 WWater капацитет на резервоар : 5.0 LNoise : 36d B или less Maximum испарување капацитет : 300m L/h Timing : 1-12 hours Control метод : smart, еден-touch Shape : columnar Function : Aromatherapy Product големина : 205 X205 X335 MMApplicable област : 31-50 плоштадот meterspacking листа:1*Humidifier If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата