• Свеж
Компатибилен со 3Plus Атмосфера, Плус Бендови, Lamshaw Силикони Замена Wristbands Спорт Рака со Метални Тока Компатибилен со 3Plus Атмосфера, Плус/Атмосфера+ Smartwatch (Сина)

Компатибилен со 3Plus Атмосфера, Плус Бендови, Lamshaw Силикони Замена Wristbands Спорт Рака со Метални Тока

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата.Одговара Големина : се Вклопува 5.5"-7.8" (140mm-200mm) зглоб, може да се мажи или жени, удобно чувство на допир на вашиот зглоб, едноставен, но привлечни, изгледа фантастично и се даваат убав професионални се погледне за секоја прилика.Масивни перфорација го подобрува breathability и вентилација со додадена удобност.Тоа веднаш ќе се излади и да пресуши откако ќе пот во текот на спортот, да ви донесе удобно носење искуство.Материјал : Мека Silicagel;Направени од страна на Премиум Меки Силиконски со софистицирани изработка, нека ви се на елегантен и модерен се чувствуваат.Лесен и пот отпорни.Многу меки и удобни за носење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата