• Свеж
3 Инчен 5/16-24 Кука & Јамка Тема Професионални DA Пескарење Подлога Поддршка Плоча 16MM Дебели

3 Инчен 5/16-24 Кука & Јамка Тема Професионални DA Пескарење Подлога Поддршка Плоча 16MM Дебели

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Направен од висок квалитет на СТП која е флексибилна, траен и еколошки.Одлична рамнотежа на перформанси, направи пескарење повеќе мазна и стабилна.Копија Пескарење Подлога Кука и Јамка Спецификации : Подлога големина : 3" 75mm diameter Thread : M6 Thickness : 16mm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата