• Свеж
HP Thunderbolt Клупа 120W G2 (2UK37AA#ABA) Докинг Станица Порта Replicator

HP Thunderbolt Клупа 120W G2 (2UK37AAABA) Докинг Станица Порта Replicator

DEN 9717.36
Достапно е за нарачката

Стока

Пристаништа : 1x USB-C порта; 1x Напојува преку USB 3.0 порта; 1x Thunderbolt порта; 1x USB-C Display Port (Податоци и Моќ Надвор, 15 W) порта; 2x Display Port пристаништа; 1x VGA портот; 2x USB 3.0 порти.Пристаништа : 1x Комбо Аудио Џек; 1x RJ45 Ethernet порта. 1x Кенсингтон Брава Слот (заклучување се продава одделно). 1x AC Адаптер.Компатибилност : HP Елити X2 1012 G1, G2; HP Pro X2 612 G2; HP Elite Book Folio G1; HP Elite Book X360 1030 HP Elite Book 1040 G4; HP Elite Book 800, 700 G5; Pro Book HP 600 G4, 400 G5; ZBook 14u/15u G5. Димензии : 3.9 x 3.9 x 4 инчи. (98 x 98 x 102mm).Тежина : 2.4 Lbs. 60 херц.Пак глави и промена умови со стилско, модерно проширување решение : Reinvent приклучните и зголемете ја продуктивноста со светот најпознатите разноврсна Thunderbolt приклучете; мал, софистицирани HP Thunderbolt Клупа G2. Дизајниран за workspace флексибилност и мрежа управливост, таа обезбедува USB-C уред за поврзување и изборни интегрира аудио.HP Thunderbolt Клупа Аудио Модул се продава одделно и се потребни за аудио.Компатибилност : HP Елити X2 1012 G1, G2; HP Pro X2 612 G2; HP Elite Book Folio G1; HP Elite Book X360 1030 HP Elite Book 1040 G4; HP Elite Book 800, 700 G5; Pro Book HP 600 G4, 400 G5; ZBook 14u/15u G5. Се повикува[5] без слушалки со нашиот прв Thunderbolt клупа со аудио конференции решение.Факултативниот HP ТБ Клупа Аудио Модул[3] придава вертикално на обвинителна клупа, без каблирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата