• Свеж
Едвин Jagger Двојна Предност за Безбедност на Жилет, Heather, Долга Рачка, 5 ножеви

Едвин Jagger Двојна Предност за Безбедност на Жилет, Heather, Долга Рачка, 5 ножеви

DEN 630.00
Достапно е за нарачката

Стока

Удобно тежина и рамнотежа за точни, во близина бричење.Најдобар избричат е секогаш постигнува со користење добар квалитет Едвин Jagger бричење крем и Badger Коса Четка за Бричење.Идеален жилет за нови и искусни влажни со бричење резултат да се спореди со оригиналниот директно намалување на грлото жилет.Појавување на четки за бричење се достапни за сите наши жилети.На рачки се избалансирани, со смирувачко тежина и се чувствуваат, давајќи задоволување на затворете ги избричат.Ова е идеална жилет, со ножот агол совршено прилагодени за двете нови и искусни Двојно Работ влажни shavers.Бисерна обложени, бледо виолетова, екстра долга рачка и јака брендирани Едвин Jagger за автентичност.Бричење со двојна предност за безбедност на жилет е задоволство.Вистински Едвин Jagger жилет произведени во Англија.На рачки се избалансирани, со смирувачко тежина и се чувствуваат, давајќи задоволување на затворете ги избричат.Хедер е совршен дами двојно остро безбедност жилет, дизајниран од страна на Едвин Jagger исклучиво за .Едвин Jagger е водечка, англискиот производител на мокра бричење додатоци.Бричење со двојна предност за безбедност на жилет е задоволство.Ова убаво избалансирани жилет е атрактивна, екстра-долго, бисерна обложени рачка за продолжен дофат.Појавување на четки за бричење се достапни за сите наши жилети.Најдобар избричат е секогаш постигнува со користење добар квалитет Едвин Jagger бричење крем и Badger Коса Четка за Бричење.На рачки се избалансирани, со смирувачко тежина и се чувствуваат, давајќи задоволување на затворете ги избричат.Доставени во smart Едвин Jagger пакување, со инструкции, традиционалните влажни бричење совети и производ информации за регистрирање.Класичната затворена чешел главата е стручно инженерните и smart хедер боја на рачка е ограничен со хром позлатен крајот детали и, за автентичност, на Едвин Jagger име е врежана околу жилет јака.Ова убаво избалансирани жилет карактеристики на attractively суптилни бисерна обложени екстра долг се справи со помагање продолжен дофат.Паганските е изградена во Едвин Jagger Шефилд фабрика и спортски потпис Едвин Jagger име врежана околу хром позлатен јака.Најдобар избричат е секогаш постигнува со користење добар квалитет Едвин Jagger бричење крем и Badger Коса Четка за Бричење.Избричат подготвени.Најдобар избричат е секогаш постигнува со користење добар квалитет Едвин Jagger бричење крем и Badger Коса Четка за Бричење.Со Едвин Jagger традиционалната двојна предност жилет ќе се постигне многу блиску, мазно бричење и да се намали брзината на одгледување на влакната.Појавување на четки за бричење се достапни за сите наши жилети.На две-дел ДЕ жилет главата е компатибилен со сите стандардни Двокреветни Работ Безбедност жилети и вклучува БЕСПЛАТНО 5 сечилото пакет на ножеви.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата