• Свеж
USB Програмер CH341A со СОП Клип Додатоци за Повеќето од 24 25 Серија EEPROM bios-от Чип

USB Програмер CH341A со СОП Клип Додатоци за Повеќето од 24 25 Серија EEPROM bios-от Чип

DEN 296.16
Достапно е за нарачката

Стока

USB Програмер СОП клип поддржува и широките и тесните тело SOP8 чип со 1.27 MM Теренот.CH341 A USB Програмерот е дизајниран за да направите резервна копија, избришете програма, калибрирање и други активности во различни софтвер.Програмер со СОП клип додатоци овозможи во спој програмирање на EEPROM без демонтирање на чип, што трепка bios-от, поедноставен и поефикасен.CH341 A програмер ги поддржува повеќето од 24 / 25 Серија bios-от чип на пазарот.USB програмер се направени од издржлив материјал за долго време се користи и е лесно да се научат да работат.Description USB програмерот е главно се користи за да направите резервна копија, избришете програма, калибрирање и други активности во различни софтвер.CH341 A програмер ги поддржува повеќето од 24 / 25 Серија bios-от чип на пазарот и е лесен за користење.Features USB програмер-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : ABS.-Големина : 7.48x5.9x0.78inch.Пакет Including1 * USB програмерот множество.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата