• Свеж
Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 3 / Redmi Note3 Про (5.5 inch) Мек Силикон Луксузни Бранеа со Текстура Карбонски Влакна Дизајн Заштита Капак (Црна)

Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 3 / Redmi Note3 Про (5.5 inch) Мек Силикон Луксузни Бранеа со Текстура Карбонски

DEN 167.04
Достапно е за нарачката

Стока

Дизајнирани специјално за Redmi Забелешка 3 / Redmi Забелешка 3 Про (5.5").Направен од флексибилни шок-апсорпција TPU материјал, ефикасно го заштитува вашиот телефон од удари, удари и капки.Карбонски Влакна Шема и стилски wiredrawing дизајн нуди крајна искуство и да го оставите телефонот нема отпечатоци од прсти.Вграден-во spider-web текстура помага одлична дисипација на топлина во процесот на користење на вашиот телефон.Целосен пристап до сите на телефонот е копчиња, пристаништа, звучници, камера, и други карактеристики и контроли.Карактеристики : Материјал : TPU, КОМПЈУТЕР, Карбонски Влакна.Бранеа површината со карбонски влакна обложени на врвот и на дното за извршување на санкциите.Исклучително заштитна, додека одржување на стилски, тенок, лесен-за-држете дизајн.Чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска.Не се лизга, анти-отпечатоци и нула-доказ.Воскресна усните за да го заштитите екранот и леќа од гребнатини и дамки.Токму мери cutouts за лесен пристап до сите функции.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата