• Свеж
L'oreal Извонредност Creme Трајна Боја на Косата, Екстра лесно Пепел Русокоса Број 9 1/2.1, 1.74 Унца

L'oreal Извонредност Creme Трајна Боја на Косата, Екстра лесно Пепел Русокоса Број 9 1/2.1, 1.74 Унца

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Не капе апликација.Достапни во 30 нијанси.Долготрајни боја.L'oreal Извонредност Creme Боја на Коса е богат луксузен боја која обезбедува врвен сива покриеност со длабоко creme климатизација и лесен-за-користење, не-капе формула.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата