• Свеж
PINVNBY Хрчак Дрвени Игралишта за Мали Животни Алпинистичка Активност Платформа Играчки Гвинеја Свињи Џвакање Играчка со Дрво Мост/Храната Сад/Игра Играчки за Chinchilla G

PINVNBY Хрчак Дрвени Игралишта за Мали Животни Алпинистичка Активност Платформа Играчки Гвинеја Свињи Џвакање

DEN 575.76
Достапно е за нарачката

Стока

【БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ】На хрчак џвакање играчка е рачно изработени од природни дрва, направени од природни apple дрво.Тоа е безбедна, здрава и полна со дрво вкус.Вашето милениче ќе биде многу удобно да се користи. 【ДОБРО МЕСТО ДА се ВЕЖБА】дизајнот на скала платформа е погодна за вашето домашно милениче се качува, се задоволат потребите на домашно милениче маратон, нека малку хрчак повеќе да се вежба, да направи повеќе здрави.Мостот и дрво спортски ролки, исто така, обезбедуваат одлично место за мали миленичиња да се игра.Мостови може да биде свиткана во многу форми, давајќи му на вашето домашно милениче различни на игра области. 【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】Хрчак дрвени игралиште за играчки може да се задржи мали домашни миленици забавуваат, стрес-слободен, и teething.Мали животни може да направи многу многу интересни активности во тоа, што може да им помогне на малите животни да се спротивстави на досада, од вознемиреност и стрес.Ги задоволи нашите миленици' индексирање, јадење, играње инстинкти и џвакање вештини. 【ХАБИТАТ ИГРАЛИШТЕ】Со скала топката и качување,Спиење платформа,овозможува нашата сакана хрчак да се направи повеќе се вежба и да јаде грицки,го задржи поздрав. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】големината на L15.43×W11.61×H10.24 Постојат завртки и навртки во пакетот, кои се затегнати на авионот од страна на страна,центар за Забава на мали животни,Погоден за хрчаци,глувци, Сирискиот хрчаци и други кожен животни.На хрчак играчка има нежен изглед и еколошки материјали.Тоа е здрав начин да се ослободат вашите мали домашни миленичиња е анксиозност и стрес, тие ќе уживате во неа, и тие нема да се џвака нивните кафези или друг мебел од досада.Оваа играчка може да ги задржи здрав и активен.За доброто на вашиот шопинг искуство, проверка на производ големина внимателно пред да ја купите.Материјал : Природно дрво : Пакет : едно дрво база,две дрвени скали,еден фидер,еден apple дрвен мост,две трева топки, два борови шишарки,еден unicycle toy Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши.во 24 hour Thank за набавка и поддршка!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата