• Свеж
Ettore Замена Squeegee Гума, 18-Инчен, 4 Пакет

Ettore Замена Squeegee Гума, 18-Инчен, 4 Пакет

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

Професионална одделение.За редеа-слободен резултати.Употреба во Ettore squeegees до 18 во.За најдобри резултати замени гума редовно.Се продаваат 4 Пакет.Прозорецот Squeegee Гума е специјално формулиран за квалитет и конзистентност.Прецизност намали квадратен раб суши стакло за совршено чиста, се редеа-слободен сјај.Squeegee замена гума за Ettore е squeegees.Се користи со повеќе професионални прозорец средства за чистење од било кој друг бренд. 4 Пакет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата