• Свеж
Ноќта на вештерките Црна Fllickering Flameless Свеќи Дома Декор Батеријата Управува со Ниту еден Движат Пламен Фитил со Далечински Тајмер, Пакет од 3

Ноќта на вештерките Црна Fllickering Flameless Свеќи Дома Декор Батеријата Управува со Ниту еден Движат Пламен

DEN 623.76
Достапно е за нарачката

Стока

Вклучува : Оваа група вклучува ноќта на Вештерките Црна Fllickering Flameless Свеќи (D 3" x H 4"5"6"), на 10-клуч со далечински управувач, еден прирачник за корисникот. 10-Копче за Далечинска Контрола и Тајмер : Со еден далечински управувач, може да се контролираат сите нашите свеќи.Откако тајмерот е поставено, свеќа доаѓа во исто време секој ден и останува на за било 2 часа/4 часа/6 часа/8 часа.Батерија : Секоја свеќа бара 2 АА батерии (Не се вклучени), очекуваното траење на батеријата е на околу 500 часа (високо-одделение батеријата е потребно).Убава и Безбедно Декорација : Треперење Топло Бела Сијалица, го Имитира Вистински Пламен, Ниту се Движат Пламен Фитил.Безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња, никогаш не се грижите за оган поврзани со незгоди повторно.Овие декоративни свеќи може да се широко се применува за роденден, ноќта на Вештерките, дома декорација, барови, хотели, партии, празници, или други прилики.Ноќта на вештерките Црна Fllickering Flameless Свеќи Дома Декор Батеријата Управува со Ниту еден Движат Пламен Фитил со Далечински Тајмер, Пакет од 3% Rue Автентичноста Нашиот најголем автентична батерија свеќи уште - фитил и пламен се прецизно дизајнирани за совршено да се емулира некоја вистинска "само-осветлена' свеќа и тие се направена од рака-истури вистински восок.Клучни Карактеристики : Стручно направена на парафински восок и не-запаливи пластични фитил Црна свеќи кои се тргна атмосферата на ноќта на Вештерките Секој Flamless Свеќи Бара две АА батерии (не се вклучени) Карактеристики 2 Режим програмабилни тајмер 500 часа Супер долго батеријата се кандидира време( Тоа migth се разликуваат да користите различни Батеријата Бренд) Апликации : Тоа може да се широко се применува за ноќта на Вештерките,Роденден, денот на Благодарноста,Дома декорација, Хотел, Партии, Празници, или други прилики.Тоа е толку класичен и романтичен.Боја : 3 Pack ноќта на Вештерките Црна Fllickering Flameless Свеќи Пакет се вклучени : - ноќта на Вештерките Црна Fllickering Flameless Свеќи (3" x 4") - ноќ на Вештерките Црна Fllickering Flameless Свеќи (3" x 5") - ноќ на Вештерките Црна Fllickering Flameless Свеќи (3" x 6") - Далечинска Контрола - Прирачник за Корисникот Повеќе Совети : 1. Ова свеќа е направен од вистински восок и е запалив.Не се обидувајте да го запали овој свеќа. 2. Чувајте ги надвор од директна сончева светлина, далеку од извори на топлина и надвор од екстремни температури или вашиот свеќа може да омекне или растопат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата