• Свеж
LaMotte 2000-02 Smart Spectro, 2 Spectrophotometer

LaMotte 2000-02 Smart Spectro, 2 Spectrophotometer

DEN 551.28
Достапно е за нарачката

Стока

Број на модел : 1180 A62 EA.Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.На spectrophotometer кој е лесен за користење и попрецизно од ништо во нејзината цена опсег.Со автоматско бранова должина избор, пре-програмирани тестови, и супериорни перформанси—ова е најдобриот spectrophotometer за пари.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата