• Свеж
Tyenaza Туш Caddy Туш Пол Складирање Полица Управување со Туш Главата Носителот Бања Додаток Мат Црна

Tyenaza Туш Caddy Туш Пол Складирање Полица Управување со Туш Главата Носителот Бања Додаток Мат Црна

DEN 647.76
Достапно е за нарачката

Стока

✿【ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН】Нашите туш caddy е направен од премиум задебелена АБС материјал, кои се трајни, отпорни на корозија и не рѓа. ✿【ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА】висината на чување на решетката е прилагодлив, и може да се прилагоди на висината според сопствените навики.Нашите туш caddy може да се сместат туш гел, шампон, чистење и други предмети да се задржи на бања уредно и убави. ✿【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Нашите туш caddy може да биде директно инсталирана на туш пол, со туш главата сопствениците, кои лесно може да се поправи туш главата. ✿【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】може да се стави туш caddy во купатило да се продавница шампон, клима уред, туш Гел, и др.Исто така, овој туш агол caddy има ограда intimated куки дизајн, можете да го рака жилет, крпи, пешкири, loofahs на тоа.тоа може да се расклопуваат постојано без остатоци, тоа погодно за вас да се движи позиција според вашите потреби. ✿【ТОПЛО СРЦЕ УСЛУГА】Ние нудиме живот време за враќање на пари и замена.Ако било кој од поврзани производ не ги исполни вашите барања, вие само треба едноставно контактирајте не и ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бања Складирање Полица Материјал : АБС Боја : Мат Црна Инсталација Тип : Tool-Free Процесот на Инсталација : шприц Процес Работна Температура : 0-100℃ Номинален Притисок : 5kg / 11lb Стил : Модерна и Едноставна Тежина : Околу. 325g / 11.5 мл Производ Големина : Прибл. 280x120mm / 11.0x4.7in Пакет Листа : 1 x Бања Складирање Shelf1 x Screw3 x Адаптер (1 монтирани на полица) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата