• Свеж
Ѕвезда HM-150027 Синџир Диск 24

Ѕвезда HM-150027 Синџир Диск 24

DEN 1581.60
Достапно е за нарачката

Стока

Вистински ОЕМ замена дел.Од 1921 година, Ѕвездата Производство на Компанијата е производство на сигурен, иновативни комерцијалните машини за готвење, служат и приготвување на храна.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Ѕвезда HM-150027 Синџир Диск 24".Вистински ОЕМ замена дел.Од 1921 година, Ѕвездата Производство на Компанијата е производство на сигурен, иновативни комерцијалните машини за готвење, служат и приготвување на храна.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата