• Свеж
Дизни Замрзнати II Кригла

Дизни Замрзнати II Кригла

DEN 591.60
Достапно е за нарачката

Стока

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Топли пијалаци кригла; Висок млеко стил.Ана и Елса екран уметноста со бисерна заврши и сјајот снегулка акценти.Извајани рачка; Контраст со висок сјај за внатрешни работи. 5 3/4" H x 3 1/2" Дијаметар (5 1/2" W во справи); Има 14 мл.; Инспириран од Замрзнато 2. Топло си во чекор со вашите омилени топол пијалок во овој Замрзнати II кригла.Ана и Елса екран уметност носи драматични талент за бисерна надворешноста на оваа висока чаша, која се карактеризира со извајани се справи и со висок сјај за внатрешни работи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата