• Свеж
Безбедност На Децата Излезни Приклучоци - Дете Доказ - 18 Вредност Пакет

Безбедност На Децата Излезни Приклучоци - Дете Доказ - 18 Вредност Пакет

DEN 138.00
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Не може целосно да се намали опасноста од отворен електрични места.Бела нетранспарентно боја.Надминува безбедност стандард за децата гушење опасност.Многу лесно да се инсталира. 18 индивидуалните излезни приклучоци вклучени.Монтажа Инструкции на Нашиот штекер безбедност приклучоци се важен додаток во секој дом со мали деца.Тие им помогне на вашето дете да се избегне повреда од страна на чување испитувачки рацете надвор од опасни штекер отвори.овие приклучоци ќе одговара на цврсто во места и се специјално дизајнирани да бидат отстранети од страна на возрасните само.За да Инсталирате Едноставно внесете го prongs на задната страна од поклопецот на штекерот слотови.Бидете сигурни дека prongs се сите на патот и го поклопецот е рамна со штекер плоча.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата