• Свеж
за Samsung Галакси A51 5G/4G Случај со Екран Заштитник, Галакси A51 5G Телефон Случај Тешки Магнетен Прстен Потпирачот Солиден Воена Анти-Падот Оклоп Покрие 6.5 2020 Година (Црна

за Samsung Галакси A51 5G/4G Случај со Екран Заштитник, Галакси A51 5G Телефон Случај Тешки Магнетен Прстен

DEN 286.80
Достапно е за нарачката

Стока

❥[Еколошки за околината и Здрав Материјал] Ова за Samsung A51 5 G мобилен телефон случај се состои од комбинација на здрав силиконски материјал и нерѓосувачки челик, метални материјали, праисториски оклоп случај со супер заштита. ❥[Воена анти-капка одделение] тешки-должност и здрав оклопни Галакси A51 5 G телефон случај е моќен shield за мобилен телефон, со силна заштита.По воената тестирање, тоа може да се заштити телефонот од се падна од висина од 2 метри непроменети. ❥[Мулти-функција заградата] На A51 случај здрав нерѓосувачки челик прстен заградата поддржува 360° на ротација и ви овозможува да гледате видео записи од повеќе агли.Покрај тоа, елегантни прстен може да биде цврсто buckled на прст за да се спречи тоа од паѓање. ❥[Автомобил адсорпција функција] моќниот заден магнетна привлечност функција на a51 телефон случај може да се спротивстави на магнетна привлечност на возилото навигација заградата. (Поради моќна магнетна привлечност функција, тоа ќе бидат погодени кога го користите безжичниот полнење.Препорачливо е да користите USB кабел за податоци за да го наплаќаат или отстрани телефонот случај за безжично полнење.). ❥[Нашата Услуга] Ние сме одговорни за мобилен телефон случај, и ние сме одговорни за потрошувачот.Ние нудиме една година гаранција за телефонот случај.Ако постои било каков проблем со телефонот случај, можете да ни e-mail 24 часа онлајн.Vaki/niter е производител на мобилен телефон случаи!Ние сме многу посветени на истражување на стабилна оклопни школки кои што се шок - и падот-доказ.Ова е нашиот најголем успешен производ.Тоа не е само разноврсна, но, исто така, многу моќна во заштита.Ако сте заинтересирани за овој телефон случај, ќе може да дознаат повеќе за функциите на нашите телефонски случај преку следниве.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата