• Свеж
Fujitsu Цевка Единица PA03540-E905

Fujitsu Цевка Единица PA03540-E905

DEN 957.60
Достапно е за нарачката

Стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Се вклопува FI-6130, FI-6130 Z, FI-6230, FI-6240, FI-6140, FI6140 Z Скенери.Автентични Fujitsu Делови.Дел броеви PA03540-E905 и PA-30540-E910. Влез Послужавник за fi-6130, fi-6130 Z Скенери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата