• Свеж
N-бренд Бинокуларна 4x30 H D Мини Деца да Двоглед Отворено Спортски Оптика Pocketsize Телескоп Дете Роденденски подарок

N-бренд Бинокуларна 4x30 H D Мини Деца да Двоглед Отворено Спортски Оптика Pocketsize Телескоп Дете Роденденски

DEN 1000.80
Достапно е за нарачката

Стока

[Високо-квалитетен двоглед, цел, без ризик] Моќен високо-квалитетни настани, по 100% строги инспекциски надзор.Ултра-јасна слика призма со висок квалитет на оптички елементи и целосно мулти-слој обложени леќи може да се обезбеди повисок HD поле на гледање.Голем окуларот прави целосна употреба на 12 пати зголемување, може да се обезбеди поголема слика, осигурете се појасни детали, кои можат да се обезбеди поголема слика за да се обезбеди појасна детали, така што ќе можат да уживаат во неограничен гледање задоволство.Паметен телефон Adapte&Погодно Носи Торба-Мобиле фото додатоци ќе ви помогне да го замрзнете убави моменти.Брзо усогласување, преносни и стабилна.Што е погодна за речиси сите модели на мобилни телефони и може да ви помогне да снимате незаборавни моменти во вашиот живот.Торбичката со рака можете безбедно да се заштитат и пренос на настани. [Високо-квалитетни додатоци] На двоглед се издржливи и имаат не се лизга гумени на површината за да спречите случајно лизгање.IPX4 поздравниот-доказ и водоотпорен, јавните вода во која било насока нема штетни ефекти, може да се справи со влијанието на лоши временски услови, ергономски дизајн, направи да се чувствуваат поудобно кога се користи (погоден за tripod). [Лесен за употреба и носат] централната прилагодување воланот на двоглед се користи за прецизно фокусирање.Гума eyepieces може да се прилагоди нагоре и надолу за поудобно набљудување (со или без очила).Диоптер прилагодување прстен може да се балансираат визија на лево и десно очи, и не влијае на миопија.Бесплатен анти-пропадна јаже може да се откажам двоглед околу вратот за да спречите случајно да падне.Слободно вршење на чантата може да го носи двоглед со вас, кој е лесен и брз.Model Number : 8x30binoculars Type : Binoculars Magnification : 4 XEffective Visual Distance : 25feet Weight : 130g Categories : Children Toys Telescope Fieldofview : 122/1000m Size : 12*11.5*5 CM.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата