• Свеж
Clementine Дизајни Тропски Гребен Портокал Кловн Риба Немо Тавански Вентилатор, Светло Се Повлече

Clementine Дизајни Тропски Гребен Портокал Кловн Риба Немо Тавански Вентилатор, Светло Се Повлече

DEN 204.00
Достапно е за нарачката

Стока

Мерки 2 инчи.Направени од polyresin, рачно насликана. 6-инчен 18k злато позлатен синџир и конекторот во прилог. 3 D детали.Направени од страна на Clementine Дизајн, увезени.Жив боја и симпатична кловн риба дизајн на оваа тавански вентилатор, светло се повлече искористам тавански вентилатор од досадно да се забавуваат и тропски.Тоа е совршен за украсување било плажа куќа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата